חדש על מדף ההשקעות הישראלי: הזדמנות השקעה בכלכלה המתקדמת בעולם במודל ייחודי המסייע בהפחתת סיכונים

כלכלת ארה״ב נחשבת לגדולה ביותר בעולם ורק ברבעון הרביעי של 2022 צמחה ב-2.9%. מודל ה״באנדל״ החדשני שמציעה REALTY BUNDLES יאפשר כעת למשקיעים ישראלים להיכנס למגרש האמריקאי עם הון עצמי נמוך של 150,000 ש״ח בלבד

פורסם בתאריך: 27.04.2023

נועם עמרם, מנכ״ל ומייסד Realty Bundles
משבר הדיור בצפון אמריקה ממשיך לתפוס כותרות ולפי ההערכות המחסור ב״דיור בר השגה״ עומד על כ-11 מיליון יחידות. ממשלת ארה״ב מקדמת במרץ בניה חדשה להשכרה כדי לעמוד בקצב הביקוש הגובר. מי שהפכה את המשבר הזה להזדמנות נדל״נית היא חברת REALTY BUNDLES הישראלית, הפותחת בפני משקיעים ישראלים הזדמנויות השקעה אטרקטיביות בפלטפורמת מרקטפלייס המחברת בין קרנות נדל״ן לבין משקיעים מכל העולם.  

מודל ה״באנדל״ הוא פשוט יחסית: מצטרפים להשקעה בתיק נכסים אשר עם הזמן יגדל לכדי עשרות פרויקטים של יזמות בנדל"ן, קרנות נדל"ן פרטיות והשקעות חוב בנדל"ן במגוון מדינות בצפון אמריקה, ונהנים מבעלות יחסית על התיק בהתאם להיקף ההשקעה. ככל שיותר משקיעים מצטרפים לבאנדל, כך גדל סכום ההשקעה הכולל וכספי המשקיעים מפוזרים על יותר נכסים. הגיוון בתיק גדל, הסיכון יורד וכל הצדדים נהנים מעסקת WIN-WIN משובחת.

״באנדל״ צפון אמריקה: השותפות מנהלות מיליארדי דולרים

כדי לבנות תיק השקעות מגוון ואטרקטיבי במיוחד, חברה REALTY BUNDLES לחברות הגדולות בשוק המקומי ויצרה שיתופי פעולה עם יזמים, חברות ניהול, חברות בניה ותיווך. אותן חברות מאתרות נכסים מתחת למחיר השוק, מבצעות בדיקות נאותות, משפצות אותם ולאחר מכן מנהלות את מערך הניהול וההשכרה שלהם. 
המשקיעים הישראלים נהנים משורת הרווח בסופו של התהליך, באופן יחסי להיקף ההשקעה שלהם. מודל הבאנדל הייחודי מאפשר פיזור של כספי ההשקעה על עשרות נכסים במקביל, כך שגם במקרה שאחד הפרויקטים מצליח פחות, ההשפעה על תיק ההשקעות הכולל תהיה שולית.
אחד מהפרויקטים שנרקמים באונטריו, קנדה
הודות לחיבור עם שותפות אסטרטגיות, מביאה החברה הישראלית לשוק המשקיעים המקומי הזדמנויות השקעה ייחודיות שהיו בעבר שמורות רק לבעלי הון עצמי גבוה. החברה התקשרה עם חברת Keren 35 המנגישה פרויקטי איכות של חברות מובילות בשוק וביניהן חברת  Greybrook - חברת אקוויטי פרטית בצפון אמריקה המתמחה בביצוע השקעות בענפי הנדל"ן והבריאות, עם רקורד של למעלה מ-100 פרויקטים וכ-40,0000 יחידות דיור שהניבו למשקיעים תשואות שנתיות יוצאות דופן, וחברת WWC שהשלימה בהצלחה מעל 130 פרויקטים ״Multi Family". בנוסף, REALTY BUNDLES התקשרה עם חברת Pace Living המתמחה ברכישת מלונות והפיכתם למתחמי דיור בר השגה מצליחים במיוחד, עם קרוב ל-100% תפוסה. REALTY BUNDLES נמצאת כעת במגעים עם חברות נוספות בארה״ב, כדי להעשיר את פורטפוליו הנכסים של באנדל צפון אמריקה ולשפר בעקביות את הצעת הערך למשקיעים. 

פוטנציאל לתשואה שנתית יוצאת דופן

על אף העובדה שמדובר בהשקעה החולשת על מנעד רחב של נכסים, בהם פרויקטי יזמות בנדל"ן (אקוויטי ומימון חוב), קרנות נדל״ן פרטיות, דירות ו-Family Multi מניבים, תהליך ההשקעה הוא מהיר ופשוט למדי. 

תחילה, המשקיעים מעבירים הון עצמי של 150,000 ש״ח או יותר לחשבון נאמן המופעל על ידי גוף מוסדר בישראל. לאחר מכן REALTY BUNDLES מקצה זכויות למשקיעים, רושמת אותם ברשם השותפויות הישראלי והכספים משתחררים לשותפות הבאנדל. השותף הכללי מבצע את ההשקעות באמצעות חברה אמריקאית המנוהלת ע"י REALTY BUNDLES. 

״להשקעה בבאנדלים שלנו אין תקופת נעילה מינימלית ואפשר להגיש בקשת משיכה בכל זמן נתון. יחד עם זאת, חשוב להבין שהשקעה בנדל"ן מתאימה למספר שנים ולא חודשים, מכיוון שהתחזית לביצועים מחושבת על פני חמש שנים״, מסביר היזם נועם עמרם, מנכ״ל החברה. 

בנק בישראל יעמיד הלוואות לרשות המשקיעים

שיתוף פעולה חדש של REALTY BUNDLES עם בנק בישראל אשר יאפשר למשקיעים ישראלים לקחת הלוואה לטובת השקעה בבאנדלים של החברה, כאשר באנדל צפון אמריקה מהווה את עיקר מודל ההלוואות.

משקיעים שאין ברשותם הון עצמי של 150,000 ש״ח, יוכלו לקחת הלוואה ייעודית בתנאים נוחים, להשקיע את הכסף במודל הבאנדל וליהנות מפוטנציאל תשואה שעתיד להשאיר את שורת הרווח חיובית גם אחרי תשלום הריבית על ההלוואה. 

העיר טורונטו, אחת מערי הפרויקטים

באנדל צפון אמריקה פתוח כעת להשקעה בפלטפורמת ההשקעות של REALTY BUNDLES. כמשקיעים, תוכלו להתעדכן בביצועים בזמן אמת וליהנות משקיפות מלאה על ההשקעה שלכם - בכל זמן ומכל מקום.

לפרטים נוספים והצטרפות להשקעה בצפון אמריקה >>

*האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ ו/ או המלצה להשקעה. כל השקעה נושאת עימה סיכון להפסד כספי. בהתאם לתקנות הרשות לני"ע בכוונתנו לשתף בפרטי ההשקעה עד 35 ניצעים בלבד.

צרו קשר
חייגו