פלטפורמת השקעות הנדל״ן המובילה בישראל יוצאת בסבב גיוס שלישי: הכירו את מודל ה״באנדל״

עם השקעה כוללת של למעלה מ-50 מיליארד דולר וגידול שנתי של עשרות אחוזים מדי שנה, השקעות נדל״ן באונליין מסתמנות כדבר הבא. REALTY BUNDLES הישראלית מצטרפת להצלחה העולמית ופותחת את הדלת בפני משקיעים מקומיים למגרש ההשקעות הבינלאומי

פורסם בתאריך: 14/09/2023

ישראלים רבים עברו להשקעות מעבר לים - ככל שהוסיף לגדול הפער בין ההון העצמי שברשותם לבין זינוק מחירי הנדל״ן בישראל. אפשרויות ההשקעה המקומיות הצטמצמו בעקביות והשקעות קטנות בנדל״ן בחו״ל החלו לצבור פופולריות. את התפיסה הרווחת כי מדובר בזירה השמורה למשקיעים מנוסים בלבד, מחליפה כעת שיטת השקעות חדשה שמכניסה גם משקיעים מתחילים למגרש ההשקעות של הגדולים. 

להשקיע בעשרות פרויקטים ומיזמים מסביב לעולם - בכמה קליקים

REALTY BUNDLES פיתחה פלטפורמה ייחודית המנגישה למשקיעים קרנות נדל״ן מכל רחבי הגלובוס. העיקרון הוא פשוט: השקעה עם הון עצמי נמוך יחסית ופיזור סיכונים לפי מודל ה״באנדל״ - תיק נכסים מגוון הכולל עשרות פרויקטים של יזמות בנדל"ן, קרנות נדל"ן פרטיות והשקעות חוב בנדל"ן. כמשקיעים, מקבלים בעלות יחסית על התיק בהתאמה להיקף ההשקעה בבאנדל, כך שפיזור הסיכונים מתרחב על יותר נכסים ככל שמצטרפים יותר משקיעים וסכום ההשקעה הכולל גדל.

כיום החברה מושקעת בכ-70 פרויקטים, מיזמים, נכסים ועסקאות, כאשר תוך שלוש שנים בלבד שילשה את קרנות הנדל״ן בהן היא שותפה. החברה נמצאת כעת במומנטום עוצמתי של צמיחה, עם עלייה במספר ההשקעות שבוצעו לאורך שלוש השנים האחרונות. במסגרת שיתופי הפעולה האסטרטגיים של החברה עם יזמים, חברות ניהול, חברות בנייה ותיווך בשוק המקומי בארה״ב, נרשמו השקעות בהיקפים של מיליוני דולרים.

סבב גיוס שלישי לפלטפורמת ההשקעות המצליחה

הקונספט החדשני של REALTY BUNDLES מעמיד במרכז הפוקוס את קהילת המשקיעים של החברה, האחראית במידה משמעותית להצלחה שלה בשנה האחרונה. מודל הבאנדלים הייחודי אפשר למשקיעים ליהנות משיטת השקעה המתאימה לצרכים שלהם, כזו שעובדת עבורם ומאפשרת להם להיות חלק ממגרש ההשקעות הבינלאומי בתנאי סף אטרקטיביים במיוחד. קהילת המשקיעים המורכבת מבעלי מניות בחברה ומשקיעי הבאנדלים, צמחה בשלוש האחרונות באופן משמעותי, יחד עם גידול היקף הפעילות של החברה.

החברה יוצאת כעת לסבב גיוס שלישי לטובת הרחבת הפעילות ומציעה למשקיעים ישראלים להיות בעלי מניות בחברה ולהצטרף לקהילת משקיעים חזקה ומגובשת. המספרים נמצאים כעת במגמת עלייה והיקף ההשקעה מתעצם במהירות. 

מצטרפים כבעלי מניות למהפכה בהשקעות הנדל״ן

הפלטפורמה החדשה מנגישה את שוק הנדל״ן לקהל הרחב, לכן הפכה אטרקטיבית כל כך בשוק. משקיעי EQUITY יוכלו כעת להצטרף למהפכה בשוק ההשקעות ולרכוש מניות בפלטפורמת העתיד של השקעות הנדל״ן הבינלאומי. זאת ההזדמנות שלכם להיות אלו שמשקיעים בחברה (רכישת מניות) ונהנים מהצמיחה שמגיעה מפעילות של משקיעים אחרים.

הגיוס נעשה באמצעות פלטפורמת FUNDIT, המפוקחת ע״י הרשות לניירות ערך. 

הצטרפו לקהילת המשקיעים של החברה (בעלי מניות) בתקופת צמיחה משמעותית, רגע לפני זינוק נוסף.

למידע נוסף השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם >>

*האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ ו/ או המלצה להשקעה. כל השקעה נושאת עימה סיכון להפסד כספי. בהתאם לתקנות הרשות לני"ע בכוונתנו לשתף בפרטי ההשקעה עד 35 ניצעים בלבד.

צרו קשר
חייגו