השקעות נדל"ן בחו"ל?

תשכחו מה שהיכרתם עד היום ותגידו שלום ל-REALTY BUNDLES - פלטפורמה חדשנית להשקעות נדל"ן גלובליות, שיוצאת לסבב גיוס שלישי

נגן וידאו

פורסם בתאריך: 03/10/2023

שוק ההשקעות בנדל"ן מתפתח וגדל בקצב מהיר בשנים האחרונות. עם זאת, רבים עדיין חוששים להיכנס לתחום בגלל חוסר נגישות, מורכבות והיעדר ידע וניסיון. האמת, אפשר להבין אותם.

למרות זאת, ניתן כיום למצוא פתרונות יצירתיים המאפשרים לכל אדם להפוך למשקיע נדל"ן בחו"ל, גם אם אין לו הון עצמי גדול או ניסיון קודם.

אחת הדרכים החדשניות והנגישות ביותר להשקעה בנדל"ן בינלאומי היא באמצעות הפלטפורמה שפיתחה חברת REALTY BUNDLES הישראלית. פיתוח כחול לבן של פלטפורמה המציעה גישה ישירה להשקעות בנכסים מניבים ברחבי העולם בדגש על ארה״ב ואירופה, תוך פיזור סיכונים, גיוון השקעות ומעטפת מקצועית למשקיעים.

מודל ייחודי המאפשר כניסה קלה לעולם ההשקעות

REALTY BUNDLES פיתחה מודל חדשני שמאפשר לכל המשקיעים, גם עם הון מינימלי (1,000 ש״ח), להשקיע בנדל"ן מניב בחו"ל. המודל מבוסס על יצירת "באנדלים" - חבילות השקעה הכוללות מספר פרויקטים ונכסים שונים. ככל שמצטרפים יותר משקיעים לבאנדל מסוים, כך גדל סכום ההשקעה הכולל והכסף מתפזר על יותר נכסים, מה שמקטין את הסיכון.

סכום ההשקעה המינימאלי הוא 1,000 ש"ח בלבד, סכום שנגיש למרבית האוכלוסייה. בנוסף, המשקיעים יכולים להתאים את סכום ההשקעה ליכולתם האישית כמו גם את קצב ההצטרפות לפרויקטים. הפיזור על פני מספר רב של נכסים מאפשר גיוון ומזעור סיכונים משמעותי.

REALTY BUNDLES יוצאת כעת לסבב גיוס שלישי לטובת הרחבת הפעילות ומציעה למשקיעים ישראלים להיות בעלי מניות בחברה ולהצטרף לקהילת משקיעים חזקה ומגובשת. המספרים נמצאים כעת במגמת עלייה והיקף ההשקעה מתעצם במהירות.

גישה להשקעות איכותיות עם פוטנציאל תשואה גבוה

הבאנדלים של REALTY BUNDLES כוללים פרויקטים ונכסים איכותיים ומניבים במיוחד. מדובר בנכסי נדל"ן בארה"ב ובאירופה שעברו תהליך סינון קפדני והוכחו כבעלי פוטנציאל תשואה גבוה, עם סיכון מבוקר.

בנוסף לבחירה מקצועית של הנכסים, הפלטפורמה מנגישה למשקיעים את כל המידע בשקיפות מלאה כגון דיווח שוטף על התקדמות ההשקעות, דיווח על הנכסים הנמצאים בבאנדל ועוד, כך שכל המשקיעים יוכלו לבחור את מה שהכי נכון עבורם. כך, גם משקיעים חדשים יוכלו להרגיש בטוחים בתהליך.

על אף הנ״ל, חשוב לזכור שהשקעות תמיד נושאות סיכון מסוים. נראה כי המודל של REALTY BUNDLES מציע פתרון מאוזן למינוף ההזדמנויות תוך מזעור הסיכונים באופן יחסי עבור משקיעים הפרטיים.

גיוס הון להמשך התרחבות וצמיחה

על בסיס ההצלחה והביקושים הגואים, החברה יוצאת כעת לתהליך גיוס הון חדש הפתוח להשקעות מצד הציבור הרחב. הגיוס מתבצע באמצעות פלטפורמת FUNDIT המפוקחת על ידי רשות ניירות ערך.

מטרת הגיוס היא לאפשר לחברה להמשיך ולצמוח בקצב מואץ, להרחיב את הפעילות ולפתוח שווקים חדשים בעולם. עבור משקיעים פוטנציאלים, זהו "חלון הזדמנויות" להפוך לבעלי מניות בחברה בשלב מוקדם יחסית וליהנות מהפוטנציאל העתידי שלה החל מ- 1,500 ש״ח בלבד.

נכון להיום, כבר השקיעו בחברה למעלה מ-1,000 יזמים ומשקיעים פרטיים. בנוסף, REALTY BUNDLES משתפת פעולה עם עשרות חברות נדל"ן מקומיות ברחבי העולם. הצלחה זו מוכיחה שהחזון להנגיש את עולם ההשקעות בנדל"ן לכל אדם מתממש הלכה למעשה.

להצטרפות לקהילת המשקיעים וקבלת פרטים על אפשרויות ההשקעה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם >>

*האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ ו/ או המלצה להשקעה. כל השקעה נושאת עימה סיכון להפסד כספי. בהתאם לתקנות הרשות לני"ע בכוונתנו לשתף בפרטי ההשקעה עד 35 ניצעים בלבד.