יש לכם 1000 ש״ח פנויים בעו״ש?
הסטארט-אפ הישראלי REALTY BUNDLES משיק פלטפורמה דיגיטלית חדשה המאפשרת השקעה גם בסכומים קטנים

מודל ההשקעות החדשני פותח את הדלת בפני הקהל הרחב ומאפשר למשקיעים קטנים להיכנס כשחקנים שווי ערך למגרש ה- RealEstate Fintech העולמי

״המטרה שלנו היא לעזור לאנשים להצליח בהשקעות שלהם ולהעניק להם פלטפורמה שדואגת לגב של המשקיעים הפרטיים״, מכריז היזם נועם עמרם, מנכ״ל החברה, שפיתח פלטפורמת מרקטפלייס המחברת בין קרנות נדל״ן לבין משקיעים מכל העולם ומנגישה לקהל הרחב אפשרויות להשקעות נדל״ן חכמות במינימום סיכונים.

הבשורה הגדולה של הפלטפורמה הדיגיטלית החדשנית היא האפשרות להשקעה בסכומים קטנים בנדל"ן חו"ל, עם פיזור סיכונים רחב במיוחד. התוצאה: ביצוע השקעות נדל״ן בצורה דיגיטלית ופשוטה, בגמישות מקסימאלית ועם שקיפות 24/7 בפלטפורמה.

מודל ה״באנדל״ הייחודי – פיזור סיכונים לא רק לעשירים

מודל ההשקעה שמציעה REALTY BUNDLES שם בקדמת הבמה את המשקיעים, שכאמור אינם צריכים להחזיק בהון עצמי גבוה במיוחד בשביל להיכנס לתחום ההשקעות. השקעה ב״באנדל״ היא למעשה השקעה בעשרות פרויקטים בו זמנית, מה שיוצר פיזור סיכונים גבוה במיוחד ומהווה אסטרטגיה טובה יותר עבור משקיעים רבים. בעבר, פיזור סיכונים שכזה היה שמור לעשירים בלבד וכעת נפתחת האפשרות גם בפני משקיעים מתחילים ומשקיעים המעוניינים בהשקעה בסכומים קטנים.
״לאדם הפרטי שנכנס לתחום ההשקעות קשה לשפוט את איכות הפרויקט והסיכונים הכרוכים בו. ברוב המקרים, האינפורמציה חלקית ואין למשקיע את הידע והניסיון לשאול את השאלות הקשות, להבין מי נותן את הביטחונות ומה יקרה אם לא יהיו אותם. מהסיבה הזו, משקיעים רבים בתחילת דרכם מסתבכים ונכנסים להשקעות לא נכונות. אנחנו בנינו אסטרטגיית השקעה שלא מתבססת על פרויקט אחד אלא מפזרים את ההשקעה על עשרות ובעתיד מאות פרויקטים. אם מתוך חמישים פרויקטים שניים התעכבו וחמישה נכשלו, עדיין יוצאים עם תשואה טובה״, מסביר עמרם.

לפרטים נוספים אודות השקעה בחו"ל

*האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ ו/ או המלצה להשקעה. כל השקעה נושאת עימה סיכון להפסד כספי. בהתאם לתקנות הרשות לני"ע בכוונתנו לשתף בפרטי ההשקעה עד 35 ניצעים בלבד.

נהנים מהפשטות של שוק ההון עם הביטחונות של שוק הנדל״ן

לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה: זה ללא ספק היתרון הבולט שמציעה REALTY BUNDLES למשקיעים שלה. בחברה מציינים כי קיימים כיום בשוק פתרונות רבים לגופים מוסדיים ומשקיעים ותיקים עם הון גבוה במיוחד, אך ״למשקיעים מתחילים המעוניינים בהשקעה בסכומים קטנים אין פתרונות השקעה בנדל״ן שהם אמינים ויוצרים אסטרטגיית השקעה נכונה״, מסבירים בחברה. ״כמו שאנחנו רואים את זה, כניסה לפרויקט נדל״ן בסכומים גדולים זו אסטרטגיה שאינה מתאימה למרבית המשקיעים הפרטיים, גם בשל העובדה שקשה להם ליצור בדרך הזו פיזור סיכונים וגם בשל חוסר ההבנה שלהם בסיכונים הצפויים בדרך״. 

השקעה במודל הבאנדל שבנתה החברה מאפשרת ליהנות מממשק השקעה פשוט, מיידי ונגיש, המזכיר בפשטותו מאפיינים של השקעה פאסיבית בשוק ההון. ״אנחנו מעמידים לרשות המשקיע אסטרטגיית השקעה נכונה שבנינו וכלים מקצועיים שיאפשרו לו ליהנות מהעתיד של השקעות נדל״ן. אנחנו מנגישים את האינפורמציה בצורה מהירה וזמינה ללקוח, כאשר אפשר לראות בכל זמן נתון את הפרויקטים״. לצד זאת, הם מסבירים בחברה, מעניק המודל גם את הבטוחות והתשואות הנדל״ניות, עם יציבות המאפיינת את ענף הנדל״ן. עוד הם מדגישים כי הבחירה בקרנות וחברות איתן משתפת החברה פעולה נעשית לאחר סינון וכי החברה משתפת פעולה רק עם חברות אותן מצאה מתאימות. במסגרת עסקת הבאנדל מתקבל בסופו של דבר היצע רחב של נכסים אטרקטיביים, כאשר העסקאות עצמן, כאמור, מגובות בביטחונות נדל"ן.

ביס לכל כיס: צוברים הון גם בסכומי השקעה קטנים

גולת הכותרת של REALTY BUNDLES היא כאמור האפשרות להתאים את אסטרטגיית ההשקעה להון העצמי של המשקיע. בין אם יש ברשותכם הון עצמי זעיר ובין אם אתם משקיעים מנוסים, החברה יודעת לבנות תמהיל השקעה נכון עם פיזור סיכונים רחב ומאפשרת למשקיעים לבנות את ההון העצמי שלהם בשלבים. ״מגיעים אלינו משקיעים צעירים בתחילת דרכם עם סכום כסף קטן ורצון לייצר לעצמם בעתיד הכנסה פאסיבית מהשקעות. דרך המודל שבנינו, הם יכולים להשקיע סכומים קטנים המותאמים לכל כיס ולגדול עם הזמן״, מסביר עמרם. ״האפשרות להשקעה גם בסכומים קטנים מאפשרת לקהל צעיר ליהנות מנתח מניב בזירת הנדל״ן הבינלאומית, תוך קבלת ניהול מקצועי להשקעה ע״י חברה בעלת ניסיון המקבלת עבורם את ההחלטות הנדל״ניות. זו ללא ספק הפלטפורמה הנכונה, עם הטכנולוגיה הנכונה ובזמן הנכון לעת הזו״, הוא מסכם.

לפרטים נוספים אודות
REALTY BUNDLES

*האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ ו/ או המלצה להשקעה. כל השקעה נושאת עימה סיכון להפסד כספי. בהתאם לתקנות הרשות לני"ע בכוונתנו לשתף בפרטי ההשקעה עד 35 ניצעים בלבד.

צרו קשר
חייגו