רכבת ההצלחה של

REALTY BUNDLES

מצטרפים והופכים לבעלי מניות בפלטפורמת השקעות הנדל״ן המובילה בישראל!

פלטפורמת השקעות הנדל"ן ששינתה את כללי המשחק בישראל, בסבב צמיחה נוסף

נדל"ן וטכנולוגיה הם שני קטרי הצמיחה המובילים בתחום ההשקעות העולמי. שוק השקעות הנדל"ן הבינלאומי צומח בקצב מטאורי וכבר גרף מעל 50 מיליארד דולר בשווי עסקאות שבוצעו באונליין.

יש חברה אחת שזיהתה את הצורך הקיים בקרב משקיעים קטנים בישראל, להכנס להשקעות גדולות ואיכותיות שהיו שמורות עד כה למשקיעים הגדולים בלבד ולהעניק להם אלטרנטיבה. כזו שלא היתה זמינה עבורם עד כה להשקעות מניבות יותר, שקולות ובמודל סיכון נמוך ופיזורי.

REALTY BUNDLES הייתה הראשונה להביא את הבשורה לציבור המשקיעים בארץ לפני כשלוש שנים, במודל שהוכיח עצמו: נדל"ן בחו"ל לכל מי שרוצה את ההזדמנות להשקיע באופן חכם ואיכותי, מכל מקום, כמעט בכל סכום - גם בסכומים קטנים. משקיעים מכל הסוגים, כולל משקיעים קטנים שהיו עד היום מחוץ למשחק, קיבלו גישה לעסקאות וקרנות נדל״ן עם רף כניסה גבוה בהשקעה מינימאלית של אלף ש״ח בלבד. REALTY יצרה מציאות חדשה בישראל עבור פלח שלם של שחקנים שנדחקו עד כה מזירת ההשקעות והעניקה להם גישה לאפיקי השקעה חדשים בלי לשים את כל הביצים בסל אחד ולהסתכן. במילים אחרות, ״נדל״ן לכולם״ זו לא עוד ססמה, כל אחד יכול וככה נראית מהפיכה אמיתית.

תנופת צמיחה נוספת ל-REALTY BUNDLES הפותחת שעריה בגיוס שלישי לבעלי מניות - הזדמנות נדירה לקחת חלק בהצלחת פלטפורמת העתיד להשקעות נדל"ן בינלאומי

סוד ההצלחה של REALTY מגיע מהשטח

מודל השקעות חכם וגמיש שמוכיח עצמו דרך הזדמנויות השקעה מניבות, המתאימות לכל סוג משקיע נדל״ן ובהתאמה אישית. המספרים מדברים בעד עצמם: שיעור הצמיחה עולה משנה לשנה, הן בתזרים ההשקעות והן במספר המשקיעים והלקוחות שמוצאים ב-REALTY את השיטה שעובדת עבורם הכי טוב ומאפשרת להם לקחת חלק במשחק ככח מניע אמיתי.

גידול שנתי במספר ההשקעות בפלטפורמה

תהליכי רישוי מתקדמים באיחוד האירופי

כניסה לשוק השקעות הנדל״ן בצפון אמריקה ובאירופה

מענק אירופאי על חדשנות עסקית

הנגשת הגישה להשקעות ולפלטפורמה גם באפליקציה

עשרות חברות ושותפי נדל"ן ברחבי העולם

קהילת המשקיעים של REALTY BUNDLES: חלק בלתי נפרד מההצלחה

אמון המשקיעים בחברה הוא אחד הגורמים המרכזיים המשפיעים על ההצלחה והצמיחה שלה.

משקיעים שנתנו דגש על השקעות נדל"ן ניצבים בראשית התורמים להצלחתה של REALTY BUNDLES, כמשקיעים ובעלי מניות בחברה עצמה. עם צמיחה בשנה בהיקף היצע ההשקעות, עלייה שנתית של בכמות ההשקעות בבאנדלים וקרוב ל-1000 יזמים ומשקיעים פרטיים שהצטרפו, קהילת המשקיעים מתעצבת ומתחזקת, מאמינה בחברה וצומחת יחד איתה.

השקעה ייחודית בעתיד של השקעות הנדל״ן:

ממשק דיגיטלי קל, נוחובעברית

חשיפה ראשונה להזדמנויות השקעה בנדל״ן איכותי ברחבי העולם

השקעה חכמה במודל הבאנדל (מספר פרויקטים לצמצום סיכונים והגדלת התשואה)

שיתופי פעולה אסטרטגיים עם קרנות נדל״ן ובנקים

מעטפת מקצועית של מומחים בעולם הנדל"ן הבינלאומי

קהילת משקיעים חזקה הצומחת יחד עם החברה

השקעה בזמן הנכון,
בלי חוכמת הבדיעבד - REALTY BUNDLES יש הצלחות שאם היינו יודעים עליהן בזמן, היינו משקיעים בהן בלי לחשוב פעמיים.

זו הזדמנות כזו

הכירו את מסלול ההשקעה ב-REALTY BUNDLES (רכישת מניות בחברה)

גיוס משקיעים שלישי נפתח כעת לציבור הרחב באמצעות פלטפורמת FUNDIT, המפוקחת ע״י הרשות לניירות ערך. זהו חלון זמנים המעניק למשקיעים מבחוץ את האפשרות לרכוש מניות בחברה בנקודת זמן משמעותית.

REALTY BUNDLES בצמיחה מתמדת בשלוש השנים האחרונות ונחשבת כפלטפורמה פורצת דרך בעולם השקעות הנדל"ן בחו"ל. החברה קיבלה מענק אירופאי על חדשנות עסקית, נמצאת בתהליכי רישוי באיחוד האירופאי, נכנסה כבר לצפון אמריקה ובדרכה להפוך לשחקנית בשוק הבינלאומי הכולל את ארה״ב. מפת הדרכים כוללת הרחבת הפיתוחים הטכנולוגים, שיתופי הפעולה עסקיים, השקת מודלים חדשים הצפויים להזרים לקוחות חדשים למערכת ועוד. אחוז המשקיעים החוזרים גבוה ומצביע על יציבות ועל האמון הקיים בחברה ובמודל העסקי שלה.

לזהות סיפור הצלחה בטיימינג הנכון

הצטרפו עכשיו כבעלי מניות בחברה שמעצבת את העתיד של שוק השקעות הנדל"ן בחו״ל והפלטפורמה היחידה בישראל שביססה את מעמדה בזירה הבינלאומית. הזדמנות לקחת חלק בצמיחה ובהצלחה ההולכת וגדלה משנה לשנה.

"אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בחברה צומחת, עם פלטפורמה דיגיטלית חיה ועובדת ,קהל לקוחות הולך וגדל, וקהילת משקיעים פעילה ודומיננטית שהיא חלק מסיפור ההצלחה. אני חושב שזו באמת הזדמנות להצטרף היום כאשר שווי המניה שלנו מגלם מחיר לא גבוה מאוד, רגע לפני הפריצה הגדולה יותר והשינויים המהותיים שיקרו בחברה״

נועם עמרם,
מנכ"ל REALTY BUNDLES

רוצים לשמוע עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להפוך השקעות בנדל"ן בכל העולם לפשוטות, בטוחות יותר ומתאימות לכל כיס. כל מי שרוצה להשקיע בנדל״ן מעבר לים ולהנות מהכנסה פסיבית, יוכל לעשות זאת בקלות ובבטחה בפלטפורמה גלובלית להשקעות נדל״ן בכל העולם.

החברה עומדת בפני מהלכים אסטרטגיים גדולים ולקראת פריצה גדולה לשווקים גלובאליים נוספים, ביניהם ארה״ב. יתכן שזהו סבב הגיוס האחרון למשקיעים בשווי המניה הנוכחי ולכן, זו הזדמנות חד פעמית להצטרף בנקודת זמן משמעותית של החברה כבעלי מניות.

השקעה בחברה מעניקה לך מניות וחלק בהצלחת החברה. במידה והחברה תונפק בבורסה או תימכר למשקיעים גדולים (אקזיט), כל מי שהשקיע עד אותו רגע במניות החברה יוכל לממש ולמכור את המניות שלו ברווח. זהו מודל הנקרא השקעת הון סיכון.

ההשקעה מתאימה לכל משקיע המעוניין להצטרף כבעל מניות בפלטפורמת השקעות הנדל"ן הצומחת ביותר בישראל, מסכום של החל מ-1000 ש״ח.

באנדל הוא בעצם קרן המאגדת קבוצה של נכסים משלל סוגים. בכל באנדל אפיק ההשקעה הנדל"ני מותאם לשוק המקומי בהתאם לשיקולי רגולציה וכדאיות כלכלית.

השותפים המקומיים שלנו הם חלק בלתי נפרד מה- DNA של החברה. אנחנו מתבססים על יצירת שותפויות חזקות ויציבות עם חברות נדל"ן מקומיות מהשורה הראשונה. הבחירה מתבססת על תבנית של קריטריונים מדוייקים לבחינת השותפים העסקיים המובילה להחלטה מושכלת לשיתוף פעולה.

ההשקעות שלנו נמצאות באירופה ובצפון אמריקה. בין השווקים שלנו ניתן למצוא למשל את בריטניה, ספרד, פורטוגל, בודפשט, שוודיה, קנדה ומספר מדינות בארה״ב.

צרו קשר
חייגו